Anteny w nowych, korzystniejszych cenach.
Nadajniki typu NR2-k3: CA, MULTI, DSC - w atrakcyjnych cenach, do wyczerpania zapasów.
Zmiana w Prawie Telekomunikacyjnym
Wyjaśnienie przyczyn ograniczenia terytorialnego naszej oferty dotyczącej systemu SR3.
System NOKTONET z obsługą łączy rezerwowych.
Nowość! System NOKTONET w ofercie naszej firmy.
 
Aktualności

W związku z problemami w dostawach niektórych anten, rozpoczęliśmy produkcję zewnętrznej skróconej anteny typu GP 5/8 140 - 174 MHz, a także skróconej anteny typu GPS 1/2 40 - 41 MHz. Dzięki temu oferujemy je w korzystniejszych cenach, a także przewidujemy stałą ich dostępność.


Szanowni Państwo.

W związku ze zmianą asortymentu produkowanych nadajników, proponujemy zakup w atrakcyjnych cenach fabrycznie nowych nadajników z pasma 40MHz typu NR2-k3. Oferta dotyczy nadajników typu: NR2-k3 w wersjach: CA, MULTI oraz DSC.


Informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.


W związku z częstymi pytaniami dotyczącymi ograniczenia sprzedaży systemu SR3, postanowiliśmy na naszej stronie zamieścić poniższe wyjaśnienia.

Kilka lat temu odkryliśmy, że przy kolejnej aktualizacji Ustawy Prawo Telekomunikacyjne, urządzenia pracujące w paśmie CB, a nie służące do transmisji mowy utraciły rację bytu, gdyż Ustawa przestała dopuszczać je do użytkowania na terenie UE.
W związku z tym informujemy, że system SR3 może być użytkowany jedynie poza obszarem UE.

Za związane z tym niedogodności wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszamy.


Z dotychczasowej praktyki wynika, że system NOKTONET jest zwykle wykorzystywany do tworzenia zdalnej stacji monitorującej bądź internetowego Retransmitera. Ponieważ te zastosowania wymagają zwiększonego bezpieczeństwa łącza transmisyjnego, dokonaliśmy modyfikacji zarówno nadajnika jak i odbiornika tego systemu. Mimo zwiększenia funkcjonalności, ceny urządzeń nie uległy zmianie.


Wybierz stronę archiwum: 1 2 3 4 5
www.replikizegarkow.com.pl
  strona główna | o firmie | pomoc | cennik | aktualności | mapa strony | kontakt