Anteny w nowych, korzystniejszych cenach.
Nadajniki typu NR2-k3: CA, MULTI, DSC - w atrakcyjnych cenach, do wyczerpania zapasów.
Zmiana w Prawie Telekomunikacyjnym
Wyjaśnienie przyczyn ograniczenia terytorialnego naszej oferty dotyczącej systemu SR3.
System NOKTONET z obsługą łączy rezerwowych.
Nowość! System NOKTONET w ofercie naszej firmy.
 
Aktualności

Miło nam zawiadomić, że po wielu miesiącach testów, do naszej oferty trafiły pierwsze elementy systemu NOKTONET: nadajnik i odbiornik.
Nadajnik internetowy NOKTONET jest przeznaczony do transmisji sygnałów monitorowania alarmów systemu NEMROD, CENRURION bądź LEGION, produkcji NOKTON, za pośrednictwem sieci internetowej. Przy wykorzystaniu tych elementów możliwe jest stworzenie zdalnej stacji monitorującej, retransmitera internetowego, bądź retransmitera radiowo-internetowego o niespotykanych dotychczas właściwościach.


Podstawową wadą toru GSM są wydatki związane z wyczerpywaniem limitu SMS na przesyłanie informacji o uzbrojeniach i rozbrojeniach monitorowanego systemu. Aby uniknąć tego zjawiska wykorzystaliśmy CLIP do przesyłania sygnału testowego, informacji o uzbrojeniu i rozbrojeniu, a także sygnałów: ALARM i AWARIA, w przypadku zastosowania dwu odbiorników.


Najnowszym naszym produktem jest odbiornik telefoniczny podłączany do komputera przez port USB i wyposażony w układ identyfikacji numeru dzwoniącego. Dzięki identyfikacji dzwoniącego możliwe jest ustalenie numeru, który nie może nawiązać pewnej łączności ze stacją monitorującą, a dzięki temu można wyeliminować, bądź znacznie ograniczyć przypadki dużych rachunków telefonicznych spowodowanych przez powtarzanie połączeń.

W dniu dzisiejszym zamieściliśmy instrukcje nadajnika i odbiornika sygnałów teleakcji sieci ISDN.

 |  08-09-2005

Maxim LE to najnowsza nasza konstrukcja. Jest nadajnikiem mocowanym do drzwiczek obudowy istniejącej centralki alarmowej. Dzięki temu unika się konieczności montowania dodatkowej obudowy metalowej i dodatkowego akumulatora. Zalety tego rozwiązania, to:

-niższa cena,

-łatwiejszy montaż,

-kontrola sieci i akumulatora centralki alarmowej.


Wybierz stronę archiwum: 1 2 3 4 5
www.replikizegarkow.com.pl
  strona główna | o firmie | pomoc | cennik | aktualności | mapa strony | kontakt