Anteny w nowych, korzystniejszych cenach.
Nadajniki typu NR2-k3: CA, MULTI, DSC - w atrakcyjnych cenach, do wyczerpania zapasów.
Zmiana w Prawie Telekomunikacyjnym
Wyjaśnienie przyczyn ograniczenia terytorialnego naszej oferty dotyczącej systemu SR3.
System NOKTONET z obsługą łączy rezerwowych.
Nowość! System NOKTONET w ofercie naszej firmy.
 
Aktualności
Postanowiliśmy, począwszy od dziś, 13.01.2005r., skorelować oznaczenie plików programatora i nadajników. Dowolny plik programatora o oznaczeniu: MaximProg_8vXXu.exe może służyć do programowania dowolnego nadajnika MAXIM w wersji 8. Przykładowo, plik: MaximProg_8v01u.exe, umieszczony dziś w dziale: PLIKI, może służyć do programowania dowolnego nadajnika w wersji 8 czyli o oznaczeniu oprogramowania wewnętrznego: od 8v01 do 8v99. Uwaga: wersja oprogramowania wewnętrznego jest widoczna po podłączeniu programatora MAXIM do nadajnika. Od dziś będziemy też podawali ją na naklejce z numerem nadajnika.

Miło nam poinformować, że nasza firma w dniu 03 grudnia 2004r. otrzymała tytuł: "PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2004". Przepraszamy za opóźnienie w przekazaniu tej informacji. Ach ta skromność ;-).

 |  28-09-2004
Szukając nowych, nie wykorzystywanych dotychczas mediów transmisyjnych, "odkryliśmy" usługi teleakcji sieci ISDN. Przy bliższym rozpoznaniu tematu okazało się, że prawdopodobnie usługi te nie zostały dotychczas przez nikogo praktycznie wykorzystane. Ich nośnikiem są tzw. UUS - wiadomości tekstowe bardzo zbliżone do SMS-ów, które zrobiły karierę w sieciach GSM. W stosunku do SMS-ów mają one jedną istotną zaletę: u wszystkich operatorów ISDN ich przesyłanie jest bezpłatne. Obecnie w fazę testów końcowych weszły pierwsze nasze produkty: centralka alarmowa o oznaczeniu ISSN1, oraz odbiornik OSNN1, umożliwiający odbiór sygnałów przez nią wysyłanych i zobrazowanie przy wykorzystaniu oprogramowania stacji monitorującej. Zaraz po wprowadzeniu tego produktu rozpoczniemy prace zmierzające do uruchomienia produkcji komunikatora zbierającego informacje z wyjścia telefonicznego dowolnej centralki alarmowej i przesyłającego je przy wykorzystaniu UUS-ów czyli, przypominam,- bezpłatnie! Wkrótce następne informacje.

W dziale "PLIKI", oraz w dziale: "OFERTA"-"System Monitorowania Alarmów CENTURION", został umieszczony plik MaximProg_3v2U.exe programatora nadajników DSC MAXIM i NR4-MAXIM w wersji v4.0.

 |  25-06-2004
Ponieważ, w związku ze wzrostem cen metali na rynkach światowych, uległy zmianie ceny anten kierunkowych, dostarczanych przez naszego dostawcę, więc i my zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia analogicznych zmian (wzrost o ok. 12% od 01 sierpnia br.).

Wybierz stronę archiwum: 1 2 3 4 5
www.replikizegarkow.com.pl
  strona główna | o firmie | pomoc | cennik | aktualności | mapa strony | kontakt